Modameyra tesettür abiye elbiselere seri sonu spot ve ucuz kapış kapış

Modameyra tesettür

En yeni tesettür abiye elbiseleri

En güzel tesettür kıyafetlerinin yüzlerce şık modelini bulabileceğiniz Modameyra.comda kapalı hanımların ilgisini çekecek abiye tesettür giyim modelleri de mevcut. Modameyra’daki gerçek tesettüre uygun abiye elbise modellerini özel tasarım kıyafetler üreten Minel Aşk, Pınar Şems, Som fashion, Zümre, Gamze Polat, Azra Özer, Mevra, Gönül Kolat, Muslima Wear, Pınar Akşam gibi ünlü tesettür giyim firmaları üretiyor.  Abiye modelleri tesettür giyimi tercih eden hanımların eskiden bulmakta çok zorlandığı kıyafetlerdi. Ancak gördüğünüz gibi Modameyra.com kapalı hanımların olduğu kadar muhafazakar hanımların da ilgisini çeken tesettür abiye elbiseleri satıyor. Üstelik modameyra.comda 120 liraya bile abiye elbise bulma imkânınız var. Kalitesi, modeli, işçiliğine göre tesettürlü abiye elbise modellerinin fiyatı 650 liraya kadar değişiyor.

abiye elbiseler

Modameyra.com müşteri memnuniyetine önem verdiği için güvenli alış veriş sitesinden ürün alan müşterilerine 2 hafta iade süresi de vermiş, ancak bu süre abiye modelleri için geçerli değil. Aldığınız abiye elbisenin bedeni size uymadıysa, ya da beğenmediyseniz abiye elbiseyi teslim aldığınız aynı gün içinde tekrar iade edebilme şansınız da var.

Peki Modameyra’daki bu senenin yeni abiye tesettürlü elbiselerinde dikkat çeken detaylar neler, diye sorarsanız çiçekli abiye elbiseler, klasik dantelli, güpürlü abiyeler, saten kumaşlı, tüllü, balık abiye elbise, payetli, taşlı, peplum, Hürrem taşlı, pelerinli ve işlemeli abiyeler yeni modelleriyle dikkat çekiyor. Fuşya, erguvan, pembe, somon, mercan, yavruağzı, kırmızı, zümrüt yeşili, haki, siyah, ekru, saks, bordo, siyah, bakır rengi, gold, krem rengi ve mor renklerde kapalı abiye elbise arayan hanımlara Modameyra’nın abiye elbiselerini incelemelerini tavsiye ederim.

tesettürlü elbiselerinde

1 yorum

Yorumlar kapatıldı.