Modameyra tesettür yeni sezon seri sonu spot mayolar 2022

Sezon seri sonu spot Mayolar 2022

2022 Yaz sezonunun tesettür mayo modelleri

modameyra_logo

Misyonu en kaliteli ürünleri ucuz fiyata müşterilerine ulaştırmak olan, ve vizyonu sadece Türkiye’de değil dünyada da kaliteli hizmet anlayışıyla muhafazakâr ve tesettür giyimi tercih edenlere keyifli ve sorunsuz alışveriş imkânı sunmak olan Modameyra.com , henüz kurulalı 1,5 yıl bile olmadığı halde internette güvenli alış veriş yapmak isteyenlerin tercih ettiği güvenilir sitelerden biri olmayı başardı.

Tesettürlü ve muhafazakar kesimden olan insanların da şık giyinmesi, toplumda yer alması gerektiği, ve yaz sezonunda kapalı hanımların da deniz tatili hakkının olduğunu düşünen Modameyra.com, tesettür yeni sezon kıyafetlerinde Odema spor ve Adab mayonun en güzel tesettür mayo modellerini sizlere sunuyor. Sadece tesettürlü hanımlar için değil, bikini ve çok açık mayo giymeyi tercih etmeyen ve büyük beden mayo arayan hanımlara da hitap eden modeller bulunuyor Modameyra’da. Mesela tamamen kapalı, uzun mayoların haricinde, askılı, kısa kollu, kısa taytlı mayolar da Modameyra’da var. Pembe, gri, leylak, mor, mürdüm, turkuaz, lacivert, siyah, petrol mavisi, fuşya, lila gibi renkleri mevcut olan Modameyra’ daki tesettür yeni sezon mayoların fiyatları 65 TL’den başlıyor. Model ve kumaş kalitesine göre fiyatları 210 TL’ye kadar varan şık tesettür mayoları da Modameyra.com’da satılan tesettür mayo modelleri arasında bulabilirsiniz.

Tesettür yeni sezon mayolar ve kısa taytlı, kısa kollu mayoları aşağıdaki görsellerde görebilirsiniz. Beğendiğiniz tesettür mayoları modameyra.com’dan sipariş verebilirsiniz. İşte 2015 tesettür yaz sezonundaki mayo modellerinin en şıklarından bazı örnekler:

Aşağıdaki küçük boydaki görsellerin üzerine tıklayarak mayo modellerini büyük boy olarak görebilirsiniz

kapalı haşema

1 yorum

Yorumlar kapatıldı.